Krásné květnové dny milí mlsalové! Moc nás těší, že si objednáváte a mlsáte:o). Všechny vaše objednávky, které dorazí do 17. 5. 2023, vyrobíme a připravíme k odběru do 21. 5. 2023. Objednávky po 17. 5. 2023 odbavíme až v červnu. Ve dnech od 22. 5. do 5. 6. 2023 si totiž dovolujeme vzdálit se a zase se na vás těšíme v plné své kráse 6. 6. 2023, kdy zamíříme třeba do Prahy. Vaše makronky a Alex

Malinová makronka

RAW a VEGAN makronka plná malin láká svou sytě růžovou barvou především naše malé zákazníky.

 

Maliny sušené mrazem ji dodávají nezaměnitelnou chuť a díky tomu se stala naším celoročním produktem. Vaše děti se po ní můžou utlouct.

all-icons-2

 

Varianta
Můžeme doručit do:
26.6.2023
Na objednávku
Kód: 2/MIN
Značka: AF-RÓ
45 Kč / ks 39,13 Kč bez DPH
Kategorie: Makronky
malinova makronka 1
Tip Bestseller Děti milují

Malinovou makronkou jsme uvedli na trh v roce 2007 spolu s pistáciovou verzí. Patří k těm sladším v naší řadě RAW a VEGAN makronek. Vedle kešu oříšků dominují v makronce lyofilizované maliny. Jedinečnou chuť takto zpracovaných malin poznáte i se zavřenýma očima. Makronka je velmi oblíbená u dětí, můžeme říct, že právě u našich nejmenších zákazníků je favoritem č. 1. Umí zaujmout hned 2x, nejprve svou růžovou barvou díky přírodnímu prachu řepy a poté slaďoučkou chutí, kterou maliny sušené mrazem spolu s agáve sirupem skvěle vytvoří. Je naší zamilovanou makronkou – makronkou lásky a my věříme, že se stane i tou Vaší.

Malinovou makronku si můžete stejně jako ostatní makronky namixovat do dárkového balení.  A určitě se objeví i ve velikonočních baleních našich mini RAW a VEGAN makronek.

 

Maxi makronka: 44 gramů, výška 5 cm, šířka 4,2 cm

Mini makronka: 22 gramů, výška 4 cm, šířka 3,5 cm  

  • RAW
  • VEGAN
  • bez lepku
  • bez laktózy
  • bez rafinovaného cukru
  • bez umělých barviv
  • bez palmového tuku
  • alergen: skořápkové plody (kešu)

Složení: kešu, kokos, agáve sirup, lyofilizované maliny, citrónová šťáva, himálajská sůl.

Zpět do obchodu